Nasz zespół

lek. wet. spec.
Agnieszka Mogiła

Więcej ...

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów, właścicielka lecznicy, absolwentka SGGW w 2001 r.
Z zamiłowania zajmuje się nie tylko psami i kotami, ale także „maluchami”. Psy, koty oraz króliki i gryzonie to codzienni pacjenci Pani Doktor.
Doktor Agnieszka tłumaczy, wyjaśnia, stara się, aby opiekun zwierzęcia rozumiał plan postępowania i tok myślenia lekarza.
Przyjmuje pacjentów na umówionych konsultacjach dermatologicznych.
Cytologia i hematologia są dla niej ważnymi dziedzinami nauki.
Mikroskop – nieodłączny towarzysz – pozwala oglądać szarakowych podopiecznych pod dużym powiększeniem.
Pani doktor zawsze traktuje pacjenta jako całość. Stara się połączyć wyniki dotyczące różnych układów i stworzyć spójny obraz pacjenta i jego choroby.
Nieustannie kształci się, lubi uczyć się i wykorzystywać zdobytą wiedzę w trakcie codziennych wizyt.

lek. wet.
Katarzyna Wojas

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2016. Pracuje na stanowisku lekarza internisty.
Przyjmuje zarówno psy, koty, jak i małe ssaki (króliki i gryzonie). To osoba uprzejma, opanowana, ostoja spokoju. Naszym pacjentom daje poczucie bezpieczeństwa. Jest cierpliwa i bardzo dokładna w powierzonych jej zadaniach.
Oprócz kwestii typowo medycznych, zajmuje się organizowaniem życia Lecznicy „od strony kuchni”. Dba o dostawy leków i karm oraz porządkuje rzeczywistość biurową „Szaraka”.
Cierpimy, gdy dr Kasia jest na urlopie :-). Wtedy najlepiej widać wykonywany przez nią ogrom pracy.

lek. wet.
Katarzyna Drągowska

Więcej ...

Absolwentka wydziału SGGW w Warszawie, rok 2016.
Lekarz internista. Przyjmuje psy, koty oraz gryzonie i zajęczaki.
Uśmiechnięta i serdeczna, odpowiada za rozpieszczanie naszych podopiecznych. W jej wykonaniu nawet „obcinanie pazurków” to wyjątkowa wizyta;-)
Interesuje się szczególnie anestezjolgią i w tym kierunku rozwija. To ona towarzyszy naszym pacjentom podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych odbywających się w znieczuleniu ogólnym. Dba o bezpieczny przebieg narkozy, czuwa nad wybudzeniem pacjenta i zaopatrzeniem przeciwbólowym. Poza tym ,przytula i pociesza tych, którzy mają taka potrzebę po wybudzeniu.

lek. wet. spec.
Marta Romańska

Więcej ...

Lekarz weterynarii, spec. chirurg. Absolwentka SGGW 2006.
Pani doktor jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Sprawnie operuje psy, koty oraz małych pacjentów króliczo – gryzoniowych. Podchodzi do każdego zwierzęcia indywidualnie. Ma bardzo dobry kontakt z klientami. Służy szczegółowymi wyjaśnieniami. Zawsze w kontakcie z lecznicą w okresie pooperacyjnym. Kontroluje stan operowanych podopiecznych. Jest osobą radosną z dużym poczuciem humoru. W trudnych sytuacjach skupiona i opanowana. Lubiana i szanowana przez współpracowników. Niejednokrotnie to my, lekarze weterynarii, powierzamy jej operowanie naszych zwierząt. Mamy pełne zaufanie.

lek. wet. spec.

Magdalena Jaśkiewicz

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2002 r. Lekarz weterynarii zajmująca się kardiologią i obrazowaniem (RTG, USG, echo). Pani doktor przez wiele lat pracowała na stanowisku lekarza pierwszego kontaktu, jednocześnie wykonywała badania usg i echo serca u swoich pacjentów. Podsumowaniem jej zainteresowań było ukończenie studiów specjalizacyjnych z tej dziedziny. Jej szeroka wiedza, cierpliwość i zaangażowanie jest nieoceniona w diagnozowaniu naszych pacjentów. Zwłaszcza trudnych, skomplikowanych przypadków.

Lek. wet.

Daria Ziemann

Więcej ...

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 
Już w trakcie edukacji przejawiała ogromne zainteresowanie stomatologią, praktykowała u boku doświadczonych lekarzy, zdobywając w ten sposób nową wiedzę oraz rozwijając swoje umiejętności. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych szkoleniach prowadzonych przez największe autorytety z kraju i zza granicy. Jest członkiem sekcji stomatologii Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Profesjonalizm, rzetelność, dokładność  to jej wizytówka. 
Uśmiechnięta  na co dzień i umiejętnie podchodząca nawet do tych
najbardziej wymagających pacjentów.

tech. wet., groomer
Marta Rożniecka

Więcej ...

Pani Marta to dyplomowany technik weterynarii i dyplomowany groomer. Od zawsze związana z „Szarakiem”.
Jest bardzo pomocna, empatyczna, doskonale obserwująca zwierzęta i wyczuwająca ich potrzeby. Pomaga lekarzowi w trakcie wizyt w czynnościach medycznych. Swoich klientów potrzebujących kąpieli lub strzyżenia/czesania przyjmuje w „Kąciku groomerskim Szaraka” w godz. 16-20 – na zapisy.