Nasz zespół

Agnieszka Mogiła
interna, dermatologia

Więcej ...

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów, właścicielka lecznicy, absolwentka SGGW w 2001 r.
Z zamiłowania zajmuje się nie tylko psami i kotami, ale także „maluchami”. Psy, koty oraz króliki i gryzonie to codzienni pacjenci Pani Doktor.
Doktor Agnieszka tłumaczy, wyjaśnia, stara się, aby opiekun zwierzęcia rozumiał plan postępowania i tok myślenia lekarza.
Przyjmuje pacjentów na umówionych konsultacjach dermatologicznych.
Cytologia i hematologia są dla niej ważnymi dziedzinami nauki.
Mikroskop – nieodłączny towarzysz – pozwala oglądać szarakowych podopiecznych pod dużym powiększeniem.
Pani doktor zawsze traktuje pacjenta jako całość. Stara się połączyć wyniki dotyczące różnych układów i stworzyć spójny obraz pacjenta i jego choroby.
Nieustannie kształci się, lubi uczyć się i wykorzystywać zdobytą wiedzę w trakcie codziennych wizyt.

Katarzyna Wojas
interna

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2016. Pracuje na stanowisku lekarza internisty.
Przyjmuje zarówno psy, koty, jak i małe ssaki (króliki i gryzonie). To osoba uprzejma, opanowana, ostoja spokoju. Naszym pacjentom daje poczucie bezpieczeństwa. Jest cierpliwa i bardzo dokładna w powierzonych jej zadaniach.
Oprócz kwestii typowo medycznych, zajmuje się organizowaniem życia Lecznicy „od strony kuchni”. Dba o dostawy leków i karm oraz porządkuje rzeczywistość biurową „Szaraka”.
Cierpimy, gdy dr Kasia jest na urlopie :-). Wtedy najlepiej widać wykonywany przez nią ogrom pracy.

Joanna Stradel-Pluta
interna

Więcej ...
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W 2022 r. uzyskała dyplom lekarza weterynarii. Skupia się na pacjentach internistycznych, jednocześnie koordynując harmonogram zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych dla pacjentów Szaraka. 
Aktualnie poszerza umiejętności z zakresu diagnostyki pacjentów nefrologicznych i urologicznych uczestnicząc w 3-stopniowym kursie prowadzonym przez lek. wet. Magdalenę Kraińską oraz lek. wet Sylwię Lew-Kojrys.
Po godzinach jest dumną właścicielką Baffiego, emerytowanego psiego czworonoga oraz wielką miłośniczką podróży.

Anna Siwak – Andrzejewska
stomatologia

Więcej ...

Absolwentka Warszawskiej SGGW w 2012 roku. Z wyboru i zamiłowania zajmuje się stomatologią weterynaryjną psów i kotów. Szkolenia specjalistyczne, w których brała udział to między innymi : Kursy od  I do III stopnia PSLWMZ, szkolenie „Onkostomatologia”, warsztaty „Złamania zębów oraz zaawansowane techniki stomatologiczne”, warsztaty „Trudne ekstrakcje u psów” oraz „Trudne ekstrakcje u kotów” i wielu innych. Na co dzień w Przychodni „Szarak” oraz kilku innych warszawskich lecznicach, konsultuje pacjentów stomatologicznych i kwalifikuje ich do zabiegów stomatologicznych. Edukuje opiekunów zwierzaków w temacie prawidłowej higieny jamy ustnej ich podopiecznych. Tłumaczy cierpliwie i z dużym zaangażowaniem. Wykonuje zabiegi stomatologiczne o różnym stopniu trudności. Jej pracę cechuje precyzja i duża dbałość o dobro każdego pacjenta. Prywatnie dr Ania to serdeczna, ciepła osoba. Jej nową pasją i jednocześnie spełnieniem marzenia jest nauka gry na pianinie. Czworonożni członkowie rodziny Pani doktor to dwa psiaki Ner i Mania, oraz dwa rude koty Mirabelka i Bubuś.

 

Kinga Jakowska
okulistyka

Więcej ...

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Pani Doktor konsultuje u nas pacjentów okulistycznych. Wiedzę i umiejętności nabyła uczestnicząc w wielu specjalistycznych szkoleniach krajowych pod okiem  Doktora ESE ECVO Jacka Garncarza. Ukończyła także I stopień szkolenia specjalizacyjnego, który prowadzony był przez luksemburską szkołę ESAVS  na Majorce, w Hiszpanii –  a następnie etap II z mikrochirurgii okulistycznej w Tuluzie, we Francji. Pani Doktor Kinga jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (ESVO) oraz Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Okulistyki Weterynaryjnej (EESVO).
W wolnych chwilach można znaleźć ją w jednej z podwarszawskich stajni w towarzystwie swoich 2 psów – angielskiego springer spaniela Gallo, pudla Mochi oraz klaczy małopolskiej – Pragi.

Małgorzata Skowron-Suchodolska

chirurgia

Więcej ...
Specjalistka chirurgii – chirurgia miękka
Absolwentka Wydziału Chirurgii w Warszawie. W 2010 ukończyła SGGW w Warszawie, a w 2018 podyplomowe studia na Uniwersytecie we Wrocławiu, uzyskując tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Realizuje konsultacje oraz zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii miękkiej.
Prywatnie szczęśliwa mama i mężatka, niezwykle ciepła i optymistyczna. Realizuje się w pracy z dziećmi w zakresie woltyżerki. Fanka sportów ekstremalnych – grotołaz, członkini Warszawskiego Speleoklubu.
W pracy zawsze dokładna i opanowana.

Katarzyna Drągowska
anestezjologia

Więcej ...

Absolwentka wydziału SGGW w Warszawie, rok 2016. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjną VASTA. Otrzymała międzynarodowy tytuł – VAT.  To ona towarzyszy naszym pacjentom podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych odbywających się w znieczuleniu ogólnym. Dba o bezpieczny przebieg narkozy, czuwa nad wybudzeniem pacjenta i zaopatrzeniem przeciwbólowym. Poza tym ,przytula i pociesza tych, którzy mają taka potrzebę po wybudzeniu.  Stale poszerza i aktualizuje swoja wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i konferencjach z zakresu anestezjologii weterynaryjnej.

Magdalena Jaśkiewicz
usg/echo serca, kardiologia

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2002 r. Lekarz weterynarii zajmująca się kardiologią i obrazowaniem (RTG, USG, echo). Pani doktor przez wiele lat pracowała na stanowisku lekarza pierwszego kontaktu, jednocześnie wykonywała badania usg i echo serca u swoich pacjentów. Podsumowaniem jej zainteresowań było ukończenie studiów specjalizacyjnych z tej dziedziny. Jej szeroka wiedza, cierpliwość i zaangażowanie jest nieoceniona w diagnozowaniu naszych pacjentów. Zwłaszcza trudnych, skomplikowanych przypadków.

technik wet.
Ewa Wolska

Więcej ...
Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Warszawie. W 2023 roku uzyskała tytuł technika weterynarii. Zarządza zapleczem technicznym i  czuwa nad pacjentami szpitalnymi. Na codzień pomaga lekarzom w czynnościach medycznych ,w trakcie wizyt. Pani Ewa prowadzi „szarakowe”  social media ,tak więc często można ją spotkać fotografującą naszych podopiecznych.
Od zawsze związana ze zwierzętami. Prywatnie opiekuje się niespełna roczną Bezą, angielskim cocker spanielem oraz czterema papużkami falistymi – Topaz, Lapis, Blue i Tuptusią. Razem z Bezą uwielbiają wspólnie spędzać czas na wielokilometrowych spacerach. W przyszłości planują uczestniczyć w zawodach z noseworku. Jest wielką pasjonatką behawiorystki i psychologii zwierząt.

technik wet.
 Natalia Gawron

Więcej ...

W Przychodni ” Szarak” na stanowisku recepcjonistki. Ukończyła Prywatne Technikum Weterynaryjne w Warszawie.
Jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz studium filozofii UKSW.
Pani Natalia jest osobą bardzo zorganizowaną i sumienną. Porządkuje rzeczywistość naszej lecznicy, pamięta o powierzonych jej zadaniach i pilnuje zespółu, aby nie zapominał o swoich! Można ją spotkać w recepcji, od poniedziałku do piątku w godzinach 15 – 20. W tym czasie odpowiada za kontakt telefoniczny i mailowy z Państwem. Przyjmowanie zamówień i sprzedaż preparatów do profilaktyki oraz zamówionych leków to także jej zadania. Otacza swoją opieką przestrzeń poczekalni: czuwa, aby woda zawsze była dostępna, a cukierki nie kończyły nagle;-).

Steruje ruchem pacjentów w godzinach szczytu. To osoba, która nam lekarzom naprawdę bardzo ułatwiła pracę.
Mamy nadzieję, że kontakt z nami jest obecnie dla Państwa prostszy.

tech. wet., groomer
Marta Rożniecka

Więcej ...

Pani Marta to dyplomowany technik weterynarii i dyplomowany groomer. Od zawsze związana z „Szarakiem”. Jest bardzo pomocna, empatyczna, doskonale obserwująca zwierzęta i wyczuwająca ich potrzeby. Pomaga lekarzowi w trakcie wizyt w czynnościach medycznych. Swoich klientów potrzebujących kąpieli lub strzyżenia/czesania przyjmuje w „Kąciku groomerskim Szaraka” w godz. 16-20 – na zapisy

Wojciech Mogiła

Więcej ...

Uczeń liceum. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa;-)
W Przychodni „Szarak” na stanowisku asystenta lekarza weterynarii. Wojtka możecie Państwo spotkać w lecznicy głównie w czasie ferii zimowych i wakacji. Przytula zwierzaki, „chwyta uciekinierów”, prowadzi konwersacje z klientami. Stara się, aby niczego w gabinetach nie brakowało. Segreguje leki i materiały opatrunkowe.
Prywatnie jest wielbicielem kota Świrka, który uwielbia być drapany, miętoszony i domaga się nieustannej interakcji z Wojtkiem.;-)