Nasz zespół

lek. wet. spec.
Agnieszka Mogiła

Więcej ...

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów, właścicielka lecznicy, absolwentka SGGW w 2001 r.
Z zamiłowania zajmuje się nie tylko psami i kotami, ale także „maluchami”. Psy, koty oraz króliki i gryzonie to codzienni pacjenci Pani Doktor.
Doktor Agnieszka tłumaczy, wyjaśnia, stara się, aby opiekun zwierzęcia rozumiał plan postępowania i tok myślenia lekarza.
Przyjmuje pacjentów na umówionych konsultacjach dermatologicznych.
Cytologia i hematologia są dla niej ważnymi dziedzinami nauki.
Mikroskop – nieodłączny towarzysz – pozwala oglądać szarakowych podopiecznych pod dużym powiększeniem.
Pani doktor zawsze traktuje pacjenta jako całość. Stara się połączyć wyniki dotyczące różnych układów i stworzyć spójny obraz pacjenta i jego choroby.
Nieustannie kształci się, lubi uczyć się i wykorzystywać zdobytą wiedzę w trakcie codziennych wizyt.

lek. wet.
Katarzyna Wojas

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2016. Pracuje na stanowisku lekarza internisty.
Przyjmuje zarówno psy, koty, jak i małe ssaki (króliki i gryzonie). To osoba uprzejma, opanowana, ostoja spokoju. Naszym pacjentom daje poczucie bezpieczeństwa. Jest cierpliwa i bardzo dokładna w powierzonych jej zadaniach.
Oprócz kwestii typowo medycznych, zajmuje się organizowaniem życia Lecznicy „od strony kuchni”. Dba o dostawy leków i karm oraz porządkuje rzeczywistość biurową „Szaraka”.
Cierpimy, gdy dr Kasia jest na urlopie :-). Wtedy najlepiej widać wykonywany przez nią ogrom pracy.

lek. wet.

Agnieszka Dmochowska 

Więcej ...

Absolwentka Uniwerytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w roku 2020. W Przychodni „Szarak” przyjmuje psy, koty a także małe, puszyste czworonogi – gryzonie i zajęczaki. Pani doktor jest osobą, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Wszyscy pacjenci przyjmowani są w miłej, komfortowej atmosferze o czym świadczą ciągle merdające ogony – nawet podczas badania. Zawsze bardzo dokładnie i obrazowo stara się wszystko tłumaczyć właścicielom, tak aby było wiadomo czego należy się spodziewac w trakcie procesu leczenia. W lecznicy, oprócz pracy na stanowisku lekarza internisty, dr Agnieszka zajmuje się koordynowaniem zapisów na zabiegi stomatologiczne i chirurgiczne. Dba o dobór badań dodatkowych, dopasowując je do potrzeb konkretnego pacjenta przed znieczuleniem. Szczególnie zainteresowana jest kardiologią i dietetyką weterynaryjną. Z tymi dziedzinami wiąże swój dalszy rozwój zawodowy.

lek. wet. 
Monika Zalewska

Więcej ...

Ukończyła studia weterynaryjne na warszawskim SGGW w 2021r. Z „Szarakiem” jednak związana już wcześniej, od czasu praktyk studenckich, a potem stażu. W trakcie dyżurów zajmuje się szeroko pojętą interną oraz profilaktyką.
Uwielbia zagłębiać się w psychologię zwierząt. Szczególnie bliski jest jej behawior psów. Pani doktor przygotowuje do odbioru zamówione leki i karmy. Jej spokojne usposobienie ułatwia nawiązać pozytywną więź z pacjentem i jego opiekunem. Zwierzęta jak wiadomo wyczuwają spokój i z wielką chęcią wracają na kontrolne wizyty do doktor Moniki. Jej pacjenci zawsze pamiętają o smakołykach podawanych na koniec wizyty.

lek. wet. spec.

Magdalena Jaśkiewicz

Więcej ...

Absolwentka SGGW 2002 r. Lekarz weterynarii zajmująca się kardiologią i obrazowaniem (RTG, USG, echo). Pani doktor przez wiele lat pracowała na stanowisku lekarza pierwszego kontaktu, jednocześnie wykonywała badania usg i echo serca u swoich pacjentów. Podsumowaniem jej zainteresowań było ukończenie studiów specjalizacyjnych z tej dziedziny. Jej szeroka wiedza, cierpliwość i zaangażowanie jest nieoceniona w diagnozowaniu naszych pacjentów. Zwłaszcza trudnych, skomplikowanych przypadków.

Lek. wet.

Piotr Radziszewski

Więcej ...

Ukończył studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2013 roku. Od początku kariery współpracuje z wieloma warszawskimi lecznicami. Zawodowo związany jest ze stomatologią i chirurgią twarzowo-szczękową. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tych dziedzinie, aby oferować kompleksową diagnostykę i zaawansowane leczenie stomatologiczne. Pacjenci zaczynają znajomość z doktorem od konsultacji stomatologicznej. W trakcie tej wizyty lekarz ocenia wstępnie stan zębów i przyzębia u przytomnego pacjenta. Zwraca uwagę na konieczność profilaktyki i stosowania higieny jamy ustnej. W przypadkach wymagających zabiegu stomatologicznego, omawia jego przebieg, szacuje zakres i koszt. Zabiegi stomatologiczne u zwierząt wykonywane są w znieczuleniu ogólnym. Nad bezpieczeństwem procesu narkozy czuwa zawsze lekarz anestezjolog. Na zabieg stomatologiczny składa się: usuwanie kamienia nazebnego metodą ultradzwiekową, polerowanie koron zębów, RTG stomatologiczne, ekstrakcje zębów tego wymagających, zakładanie ropuszczalnych szwów.

lek. wet.
Katarzyna Drągowska

Więcej ...

Absolwentka wydziału SGGW w Warszawie, rok 2016. Ukończyła Międzynarodową Szkołę Anestezjologii Weterynaryjną VASTA. Otrzymała międzynarodowy tytuł – VAT.  To ona towarzyszy naszym pacjentom podczas zabiegów chirurgicznych i stomatologicznych odbywających się w znieczuleniu ogólnym. Dba o bezpieczny przebieg narkozy, czuwa nad wybudzeniem pacjenta i zaopatrzeniem przeciwbólowym. Poza tym ,przytula i pociesza tych, którzy mają taka potrzebę po wybudzeniu.  Stale poszerza i aktualizuje swoja wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach i konferencjach z zakresu anestezjologii weterynaryjnej.

lek. wet. spec.
Marta Romańska

Więcej ...

Lekarz weterynarii, spec. chirurg. Absolwentka SGGW 2006.
Pani doktor jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Sprawnie operuje psy, koty oraz małych pacjentów króliczo – gryzoniowych. Podchodzi do każdego zwierzęcia indywidualnie. Ma bardzo dobry kontakt z klientami. Służy szczegółowymi wyjaśnieniami. Zawsze w kontakcie z lecznicą w okresie pooperacyjnym. Kontroluje stan operowanych podopiecznych. Jest osobą radosną z dużym poczuciem humoru. W trudnych sytuacjach skupiona i opanowana. Lubiana i szanowana przez współpracowników. Niejednokrotnie to my, lekarze weterynarii, powierzamy jej operowanie naszych zwierząt. Mamy pełne zaufanie.

tech. wet., groomer
Marta Rożniecka

Więcej ...

Pani Marta to dyplomowany technik weterynarii i dyplomowany groomer. Od zawsze związana z „Szarakiem”. Jest bardzo pomocna, empatyczna, doskonale obserwująca zwierzęta i wyczuwająca ich potrzeby. Pomaga lekarzowi w trakcie wizyt w czynnościach medycznych. Swoich klientów potrzebujących kąpieli lub strzyżenia/czesania przyjmuje w „Kąciku groomerskim Szaraka” w godz. 16-20 – na zapisy